Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


з днем матеріКвітує травень, одягнувши білі шати,
І сонце з неба зігріва.
Святіше з слів це слово – мати,
Що промовляють всі уста!
Складаємо у серці вдячність і пошану,
Схиляєм голову з любов’ю до всіх Вас.
Як добре й радісно на світі мати маму,
Яка на світ цей привела всіх нас!
Спасибі за ласку, за щире тепло,
Недоспані ночі, турботу й добро.
Матерям здоров’я зичимо щиро,
Любові і радості, злагоди й миру.
За все, що ми маємо й будемо мати,
Вдячні ми тій, яку звемо – МАТИ!

Колись, в школі, ми дуже червоніли або нервово сміялись при розмовах про ЦЕ. Правда? Сьогодні деякі підлітки теж сміються інколи, і тоді відразу видно, для кого ця тема є дуже напруженою. А, значить, нелегальною вдома, з рідними. Працюємо з програмою ДІАЛОГИ ПРО МАЙБУТНЄ  в допомогу батькам і школі - приходимо до класу або запрошуємо їх до нас. Вони дуже люблять розмовляти тоді, коли їх слухають. Люблять аргументи. Люблять біологію. Хочуть знати себе і про себе, і знають. Люблять ділитись мріями. Інколи - страхами. Люблять робити селфі на наших зустрічах, особливо з нашими красивими модельками-експонатами. Трепетно беруть "діток" в долоні і завжди дивуються тому, які вони важкі. Хлопці часто кажуть "Мамі покажу". Завжди просимо поговорити вдома, розповісти рідним, про що було на нашій зустрічі. Дуже хочеться, щоб рідні були близькими з дітьми в тих темах, де їм зараз дуже цікаво і важливо. 

Ведемо Діалоги про майбутнє. Приходимо і насолоджуємось спілкуванням. Використовуємо різні вправи для тілесної інтеграції, проективні методики, активні форми роботи. Доводимо кожному, який він особливий та цінний - від самого початку, від двох клітин, і що світ чекав саме на нього. Створюємо можливість повірити, що кожна мрія варта того, щоб її мріяти, і що в кожного є своє особливе завдання. Працюємо в напрямку збереження репродуктивного здоров'я, розвиваємо самоцінність та повагу до іншого. Говоримо про взаємини, про стосунки, про партнерство і правила - в сім'ї, в колективі. Про почуття і роботу мозку, біологію і статевість. Про вибір і відповідальність. І багато слухаємо, щоб розуміти, щоб наповнити їх розумінням, увагою та повагою.
Хочемо бачити більше зацікавлених очей, спостерігати, як підлітки здивовані цією увагою до себе, як вчаться жити новими навичками - усвідомленою присутністю, зосереджені на своїх відчуттях. 
Запрошуємо вчителів і батьків до співпраці у цьому навчальному році.
Телефон для інформації і реєстрації класних колективів - 097 92 302 04

15 жовтня, в день коли у цілому світі відзначається День пам'яті втраченої дитини, в Архикатедральному Соборі НЗПБ відбулася особлива молитва.

Співпереживаючи з батьками, які не мали можливості пригорнути свою дитину до себе, церковна спільнота молитовно згадала дітей, які померли внаслідок викидню (мертвонароджені).

За офіційними даними, в Україні кожного року втрачається 21 000 дітей через викидні.

6 rokiv kolysci zhyttjaКонсультаційному ценру Колиска Життя у вересні 2018 року-виповнюється 6 років з дня заснування.
До волонтерів- працівників центру звернулось 33 жінки у період кризової вагітності та з постабортним стресовим розладом.
Завдяки наданій підтримці жінкам у нелегких ситуаціях, народилось 23 малюки та ще 2 матусі щасливо очікує на появу дитини.
Адреса центру: м. Тернопіль, вулиця Сагайдачного,14, поруч з Архикатедральним Собором УГКЦ.
Телефон цілодобової гарячої лінії - 0979230204.

Ви тут: Головна Новини