Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


sara-winterЗнана на Заході своїми радикальними акціями та проабортними виступами Сара Вінтер, змінила свою думку щодо аборту.

Досі вона співпрацювала з бразильською гілкою організації Femen, організовували «протести», які полягали, наприклад, у тому, щоби входити до церков напівголими. Тепер вона стверджує, що коли йдеться про аборти, то слід дивитися на віруючих і відкинути думку тих, хто просуває убивство дітей.

Що змінило її підхід? — народження дитини. «Я зрозуміла, що раніше скоїла величезну помилку. В глибині свого серця я прошу про вибачення».

Вона також відкликала свою участь у подальшій боротьбі за права жінок: «Висміювання релігії інших людей не має нічого спільного зі спробою осягнути якісь суспільні зміни у справах жінок», — написала вона у Фейсбуку.

«Тим, чого мені бракувало, була любов (що й змінилося, коли я стала матір’ю). Любов, яку я отримала, дозволила мені багато чого передумати у темі войовничого фемінізму», — пише Сара Вінтер.

Її справжнє ім’я — Сара Фернанда Хіромін. Три роки тому вона стала однією з засновниць бразильської галузі Femen, радикальної організації, яка проводить протести (часто образливі) на захист абортів, прав жінок та осіб LGBT.

Сара Вінтер також попросила пробачення: «Прошу вибачення всіх людей, релігійних і нерелігійних, яких я образила під час феміністичних процесів минулого року, наприклад, тоді, коли цілувалася з дівчатами перед храмом у Ріо де Жанейро».

«Я шкодую, що зробила аборт, і сьогодні прошу про вибачення, — написала Сара ще 14 жовтня, за місяць до народження її другої дитини. — Тепер моє життя має зовсім інший сенс. Я б не хотіла, щоб ви через це пройшли».Джерело: CREDO

Ви тут: Головна Новини Феміністка і аборт: я скоїла величезну помилку