Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


 417 квітня, вже п’ятий рік поспіль, у Тернополі та області, будемо відзначати День сім’ї в очікуванні дитини. Ми закликаємо боротися за народження і життя дітей, за щасливі сім’ї, за радісне та добре майбутнє. Господь настільки шанує свободу людини, що умалився до її розмірів і просив згоди, щоб поселитися в ній та народитись з неї.

Співтворіння … яке велике слово, яке велике Диво. Новий день приносить у цей світ нову людину.Як важливо це цінувати та прийняти. Хто як не матусі та татусі, в очікуванні, при надії, та тримаючи маленьких діток на руках, можуть поділитись з нами цією радістю.

Організатори дня сім'ї в очікуванні дитини: 
Проект ТБФ "Карітас" Школа щасливого материнства св. Анни, Департамент у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА, консультативний центр руху за життя «Колиска життя», сімейна порадня, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», ГО « Гуманітарний фонд Берегиня», , КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», Архикатедральний Собор УГКЦ, кращий тернопільський форум СІМЕЙКА.

За сприяння: 

затишної ДР «Мамонт», чудової фотостудії АртЛюкс(фотограф Юра Зелененький), креативного фотографа Ірини Федорович, цікавого дитячого магазину Апельсин, спортивний фітнес-клуб Еnergy.

За допомогою: 
УХ- радіо, радіо "Світанок", Обласної телерадіокомпанії,
телеканалу ІНТБ, тернопільської щотижневої газети "У кожен дім", "20 хвилин", інтернет-видання Погляд, like.te.ua, , інтернет-газета Доба, весільний портал http://paramoloda.ua/.

Передбачаються такі заходи:

 

-Запрошуємо бажаючих до написання есе на тему: "В очікуванні дитини і в час зустрічі з Дивом"

 

З 07.04 по 07.05-запрошуємо від 7.15 до 7.30 щодня, у групу в ФБ «Молитва на світанку», https://www.facebook.com/groups/nasvitanku/. В рамках групи не буде дискусій та обговорень. Лише ранкове розважання, молитва, подяка і похвала.

-7 квітня:

11.00- виступ на УХ-радіо з темою: «Народження- це Диво», 
12.00-
релаксаційне заняття для вагітних «Серце в серці», психолог Людмила Богуцька, у Школі щасливого материнства св.Анни, вул. Федьковича 16.
18.30- тепла зустріч для матусь, татусів, журналістів та на тему: «Щастя народження» та майстер-клас і фото зустрічі для дітей у ДР Мамонт.

На протязі тижня - виступи на телебаченні, лекції та заняття в жіночих консультаціях міста.

Ви тут: Головна Новини День сім’ї в очікуванні дитини -2016