Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


382a77bcacb9ff28dc8c5bf36cdf1cb0504 400x0cc

Питання, як запланувати народження хлопчика чи дівчинки хвилює багато пар. Саме тому й існує цілий ряд теорій та припущень на цю тему. Давайте спробуємо розглянути основні, а згодом з'ясувати, чи вони дійсно є дієвими. Та спершу пригадаємо, коли і як саме відбувається передача статі.

Як відомо, відповідальність за перенесення чоловічої чи жіночої статі несуть чоловіки, вірніше їх статеві клітини - сперматозоїди. 

12592337 495423837304829 1252357999143199358 nГО «Колиска Життя» запрошує класних керівників (заступників директорів, соціальних педагогів, психологів, вчителів християнської етики) загальноосвітніх шкіл м.Тернополя до співпраці. Згідно статутним завданням, нашою організацією проводяться просвітницькі заняття з підлітками навчальних закладів міста (коледжах, технікумах, училищах). Нашими працівниками спільно з Асоціацією фахівців з розвитку сім’ї і дитини розроблено адаптований курс лекцій з елементами тренінгу для учнів 8-10 класів в рамках статевого виховання молоді.
Заняття побудовані на принципах толерантності, міжконфесійності та з урахуванням вікових особливостей дитячої психіки. 
Зареєструватись на участь в програмі можна за телефоном гарячої лінії (097)9230204

Жінка бере дітей01Корі Салчерт поставила собі за мету створення дитячого домашнього хоспісу, до якого приймає вмираючих сиріт в останні дні їхнього життя.
Корі – колишня медсестра. Разом з чоловіком Марком у 2012 році вони створили «Дім надії» – це унікальне місце, де невиліковно хворі діти, від яких відмовилися батьки, проводять свої останні дні. Корі хоче, щоб хоча б наприкінці свого життя діти відчували справжню любов.
Раніше Корі співпрацювала з фондом «Надія після втрати», де допомогала батькам, які пережили смерть дитини. Як медсестра вона бачила невиліковно хворих новонароджених дітей, яких з різних причин покидали батьки. Самотні, крихітні, хворі та безпомічні вони лежали у своїх ліжечках. І, мабуть, ніколи б не зазнали навіть чийогось дотику, якби не було потреби лікування.
«Я не осуджувала батьків, які залишили своїх дітей у такому стані, але я думала, що справді хочу забрати цих немовлят», – розповіла Корі.
Приблизно п'ять років тому жінка почала хворіти. Ускладнення і велика кількість процедур спричинили, що вона втратила роботу. Тоді Корі замислювалася, як цю ситуацію можна перевести на щось хороше. І так вона почала реалізовувати свою мрію – стати прийомною сім'єю для дітей-сиріт у хоспісах.

d488137438Марія Долореш душ Сантуш Авейру, мати славнозвісного футболіста Кріштіану Роналду, розповіла, що свого часу безрезультатно пробувала зробити аборт, коли була ним вагітна. Цю інформацію надає її біографічна книжка «Mãe Coragem» («Матір Відвіга»), яка саме вийшла в Португалії.

У книжці авторства Пауло Сузи Коста, Марія Авейру пояснює, що на той час у неї вже було троє дітей: Елма, Катя і Югона, вона працювала з досвітку до ночі, а її чоловіка часто не було вдома. Лікар, якому вона розповіла про свою ситуацію, відмовився зробити цей аборт і додав, що ця дитина принесе їй багато радості. Потім Марія сама намагалася викликати викидень «побутовими» способами: пила гаряче пиво, за порадою сусідки, бігала до знесилення, однак організм усе витримав і не пустив дитину.

Всесвітньо відомий футболіст дізнався про цю сімейну історію

j02 Перед вами сторінки найпершої відомої брошури масового оббігу “Хто вбив маля?”, спрямованої проти абортів. Вона була створена 1973 року тоді ще двомісячною американською організацією 

 

“Право на життя”, що була сформована у відповідь на затверження закону в США на здійснення 

абортів. Сьогодні “Право на життя” - найбільша і найстарша організація країни, яка намагається запобігти абортам, евтаназії та дітовбивству.

j03

Ви тут: Головна Статті